User Manual & Member documents

 

 Jeżeli nie wyświetla się plik PDF, kliknij tutaj.Karta Użytkownika

Jest to karta zbliżeniowa, która służy do otwierania i zamykania auta przez przyłożenie jej do czytnika za przednią szybą w każdym GoGet aucie.

Każdy Użytkownik po zarejestrowaniu się dostaję taką Kartę Użytkownika drogą pocztową lub może ją odebrać osobiście w biurze. Karta jest bezpłatna.

 

Przykładowy rachunek dla Użytkownika bez abonamentu

Rachunek otrzymuje Użytkownik po skończonej rezerwacji. Rachunek zawiera informacje o zaliczce i kaucji wpłaconej przy dokonywaniu rezerwacji oraz rozliczenie po skończonej rezerwacji, w tym faktyczną ilość przejechanych kilometrów lub ewentualnie zwroty, opłaty dodatkowe lub potrącenia z kaucji.

Na podstawie tego rachunku następuję zwrot kaucji. Rachunek przychodzi automatycznie na adres email i jest dostępny w systemie po zalogowaniu się.

Jeżeli nie wyświetla się plik PDF, kliknij tutaj.

Przykładowy rachunek dla Użytkownika z abonamentem

Różnica między dwoma rachunkami jest taka, że przy abonamencie nie występuje kaucja. Użytkownik przy dokonywaniu rezerwacji wpłaca tylko zaliczkę.

Rachunek zawiera informacje o zaliczce wpłaconej przy dokonywaniu rezerwacji oraz rozliczenie po skończonej rezerwacji, w tym faktyczną ilość przejechanych kilometrów lub ewentualnie zwroty, opłaty dodatkowe lub kary umowne. Po wystawieniu rachunku następuje zwrot lub zapłata rachunku.

W przypadku, gdy zaliczka była wyższa niż koszty to zwrot odbywa się przez podwyższenie stanu konta Użytkownika (pieniądze z konta można wypłacić  w dowolnej chwili).

Jeżeli koszty były wyższe od wpłaconej zaliczki to Użytkownik może zapłacić rachunek, wtedy stan jego konta użytkownika nie ulegnie zmianie lub może też nie płacić rachunku, którego wartość zostanie pokryta z konta Użytkownika. Jeżeli stan konta Użytkownika spadnie poniżej wartości depozytu dla danego abonamentu, nie będzie możliwości dokonania kolejnej rezerwacji aż do momentu podwyższenia stanu konta do wartości depozytu.

Jeżeli nie wyświetla się plik PDF, kliknij tutaj.